Michael Nosek

bio

Jmenuji se Michael Nosek, pocházím ze severních Čech z města Ústí nad Labem. Celý život se věnuju hudbě a zpívání v punkrockové kapele Houba. K focení se dostávám na plno až teď, protože kapela i práce zabírala většinu času. Fotografuji hlavně přírodu, protože od malička rád chodím na výlety. Baví mě i makro fotografie nebo jsem objevil kouzlo focení architektury měst a vesnic. Stačí pozorovat svět kolem sebe a začít ho vnímat. Já ho vnímám od malička, kdy jsem již v peřince při jízdě autem na chatu v Podkrkonoší celé cesty pozoroval ubíhající krajinu.

Zrovna teď jedu vlakem. Z okna vidím v labském údolí plující bílé načechrané mraky, které mají na pozadí tu nejkrásněji vyčištěnou oblohu do světle modra, která směrem od obzoru přechází v tmavě modrou a to vše je obaleno v nádherně průzračném vzduchu, jaký dokáže být po teplých letních deštích….

A já mám chuť vyplout tam nahoru do tý krásy nad tu zelenou krajinu osvětlenou sluncem a pokorně se zeptat lidstva…. „Proč jste takový, proč tuhle krásu ignorujete, proč jí dokonce ničíte?“ A pak zase spadnu z plujícího bílého ostrova na zem a zalezu sám do zelené, bílé, šedé, barevné krajiny a budu bloudit a bloudit dál a dál až nakonec dojdu na konec světa.

Michael Nosek

fotografie

0
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2017-2019 by Michael Nosek. Vytvořeno pomocí Wix.com